skip to Main Content
Niżej najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie

W tym dziale zebraliśmy pytania, najczęściej zadawane przez Naszych klientów. Udzielamy również na nie odpowiedzi, żeby Państwo mogli dokonać właściwych wyborów posiadając szerszą wiedzę.

1. Czy muszę zamówić kompleksowe wykańczanie mieszkania?

Nie. Możesz zamówić dowolny fragment robót, mieszczący się w zakresie prac, które wykonujemy. Ale, proszę pamiętać. Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz.

2. Czy mogę zamówić tylko meble, bez wykańczania wnętrza?

Tak. Ale zostanie Ci do uzgodnienia. Gdzie i na jakiej wysokości położyć płytki. Jak rozmieścić gniazda do sprzętu AGD. Przyłącza wody i kanalizacji do zlewu i zmywarki, itp. Oczywiście, możesz liczyć w tych kwestiach na Naszą pomoc.

3. Czy Firma SPEKTRUM WNĘTRZA wystawia faktury VAT?

Oczywiście, że tak.

4. Czy muszę Sam dowozić materiały potrzebne do prac wykończeniowo – remontowych?

Nie. Wszelki transport związany z zamówieniem, jest wliczony w cenę usługi.

5. Czy Firma SPEKTRUM WNĘTRZA wykona przesunięcia otworu drzwiowego?

Tak.  Potrzebne przy remoncie prace rozbiórkowe i murarskie, również są przez Nas wykonywane.

6. Czy mogę zamówić wykończenie wnętrza bez mebli?

Oczywiście. Z przedstawionej przez Nas oferty, można wybrać dowolny fragment prac. Np. możemy wykonać wyłącznie – wstawienie drzwi.

7. Czy sam muszę kompletować materiały np. płytki do łazienki, czy firma kupi i dostarczy?

Na etapie projektu, zamawiający dokonuje wyboru materiałów, które będą użyte w trakcie prac. My sami wybrany towar, zakupimy i dostarczymy na miejsce prac.

8. Czy projektant aranżując wnętrze dobierze kolory oraz odpowiednie materiały w sklepie np. farby, płytki, baterie itp?

Tak. Projektant, aranżując pomieszczenie, dokonuje tych wyborów.  Projekt, w formie wizualizacji jest prezentowany zamawiającemu i z nim  konsultowany. Jeśli jest potrzeba – poprawiany. Po akceptacji, projektu  przez zamawiającego, następuje realizacja.

9. Czy cena mebli kuchennych lub łazienkowych jest zbliżona do zestawów oferowanych w marketach budowlanych?

Cena mebli w marketach budowlanych, może wydawać się, pozornie bardziej atrakcyjna. Proszę jednak pamiętać o dodaniu do ich ceny koniecznych pozostałych wydatków.
1. Tracimy czas, przemierzając miasto od marketu do marketu.
2. Po ich znalezieniu, trzeba je przywieść.
3. Jak się znajdą już w domu – trzeba wynająć człowieka, który je złoży (sprzedawane są w paczkach).
4. Teraz trzeba kolejnego człowieka, który je zamontuje, podłączy armaturę itd.  I na koniec okaże się, że szafki mogły być trochę szersze, w nieco innym kolorze, a jakby miały dwie szuflady więcej, to by było wspaniale.

Zamawiając meble u nas… Wystarczy jeden telefon. Przyjedziemy. Wybierasz co chcesz. W dowolnym wymiarze, dowolnym kolorze, z dowolną ilością szuflad. Potem, przywieziemy, zamontujemy. Wszystko w cenie.

Back To Top