skip to Main Content
Opinie naszych Klientów

Umieszczamy tu opinie Naszych klientów, którzy wyrazili zdanie o usłudze, którą u nas zamówili. Zachęcam Wszystkich chętnych o przesyłanie opinii na adres  biuro@spektrumwnetrza.pl
My umieścimy je na naszej stronie www.spektrumwnetrza.pl

Zleciłam Państwu wykonanie remontu łazienki. Nowe płytki, gładzie na suficie, oświetlenie ledowe pod szafkami. Przygotowano dla Mnie projekt i wizualizację. Remont już wykonany, a łazienka jak nowa. Wszystko omówiłam z jednym pracownikiem - projektantem. Mam w planach remont kuchni i na pewno do Państwa wrócę.
P.S . Nawet mąż mnie pochwalił, że Państwa wybrałam do tego remontu.

Firma SPEKTRUM WNĘTRZA  wykonała dla mnie cały remont kuchni wraz z wykonaniem mebli kuchennych. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Remont zakończono w terminie zgodnie z planem. W następnych dniach zamontowano meble. Polecam wszystkim –rzetelny wykonawca.

Bardzo się ucieszyłam, że znajoma poleciła mi tą Firmę. Jestem starszą osobą i mieszkam sama. Chciałam wyremontować mieszkanie- dwa pokoje i kuchnie. Szef i pracownicy zajęli się wszystkim. Ja tylko wybrałam, kolory ścian, panele na podłogi i kolory mebli kuchennych.
Nawet zabrali, gruz i stare meble kuchenne. Niczym nie musiałam się martwić. Jestem bardzo zadowolona i chwalę się tym wszystkim znajomym. Bardzo dziękuję.

Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie od dewelopera. Chcieliśmy urządzić je nowocześnie. Ale ,tak do końca nie mieliśmy pomysłu – jak. Na szczęście trafiliśmy w Internecie na stronę SPEKTRUM WNĘTRZA. Już po pierwszym spotkaniu z projektantem firmy, wiedzieliśmy, że jesteśmy we właściwym miejscu. Po targach i burzliwych negocjacjach cenowych, zdecydowaliśmy się na kompleksową usługę. Wykończenie mieszkania wraz z meblami. Od kilku miesięcy mieszkamy na swoim i bardzo nas to cieszy. Firma spełniła Nasze oczekiwania. Prezent który, otrzymaliśmy od Firmy na zakończenie prac, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Moi znajomi wiedzą jaki.

Back To Top